LION’S UNIVERSITY INVESTMENT PROGRAM
Talent Twojego dziecka i Twój zmysł do inwestycji

Tak tworzy się przyszłość!

Myślisz o zagranicznej, elitarnej edukacji Twojego dziecka w przyszłości?
My myślimy o niej już dziś.

Poznaj Lion’s University Investment Program – naszą innowacyjną propozycję, którą przygotowaliśmy z myślą o zagranicznej edukacji uzdolnionych i kreatywnych uczniów.

Najlepsze uczelnie na świecie czekają na Twoje dziecko. Po prostu pomóż mu wyruszyć w drogę!

University
of Oxford

Wielka Brytania

900 lat tradycji, drzwi do przyszłości.

To jedna z najbardziej nowoczesnych placówek na świecie z najstarszą tradycją. Twoje dziecko może zasiąść w tej samej ławce, w której kiedyś siedział J. R. R. Tolkien, Albert Einstein, Stephen Hawking czy Hugh Grant. Wśród absolwentów znajduje się aż 46 laureatów Nagrody Nobla.

Oxford to światowej sławy wykładowcy, najlepsze biblioteki i najnowocześniejsze technologie. To dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło zmienić w swoje pasje w prawdziwy zawód przyszłości.

University
of Cambridge

Wielka Brytania

Uniwersytet Cambridge może poszczycić się największą liczbą absolwentów z nagrodą Nobla - aż 97! Uniwersytet proponuje również Twojemu dziecku aż 65 kierunków studiów w 30 dziedzinach wiedzy.

Wielowiekowa tradycja ściśle łączy się z rozwojem nowoczesnych technologii. Cambridge należy do klastra technologiczno-biznesowego Silicon Fen. W 2004 r. odnotowano, że Silicon Fen był drugim największym rynkiem venture capital na świecie, zaraz po Dolinie Krzemowej.

Być może to jest miejsce na innowacyjny start - up Twojego dziecka!

California Institute of Technology

USA

Ta jedna z najlepszych prywatnych uczelni w Stanach Zjednoczonych specjalizuje się w naukach ścisłych. Jeśli Twoje dziecko wykazuje talenty matematyczne, techniczne i przyrodnicze - to właśnie tutaj będzie mogło przekuć je w prawdziwy zawód przyszłości.

Pośród absolwentów, aż 32 to Nobliści, natomiast sama uczelnia administruje i zarządza Laboratorium Napędu Odrzutowego, czyli głównym centrum badań kosmicznych Nasa.

Studiowanie tu, to nie muszą być kosmiczne marzenia, ale realna przyszłość Twojego dziecka!

Żródło: timeshighereducation.com

Koszt studiów na wybranych uczelniach

UCZELNIA
WIEK DZIECKA
OKRES STUDIOWANIA
OBLICZ

Roczny koszt studiów

Czesne

4 312 PLN

Akademik

38 510 PLN

Wyżywienie

11 952 PLN

Ubezpieczenie

0 PLN

Koszty administracyjne

2 534 PLN

Wydatki osobiste

21 251 PLN


Łączny koszt studiów

*różnica w kosztach wynika z uwzględnionej inflacji na poziomie 2,10% (wskaźnik z dnia 01.10.2017.)

435 811 PLN

PAMIĘTAJ!

Inwestowanie w Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym ze Składką Regularną „Investment Program” wiąże się z ryzykiem. Więcej informacji na ten temat odnaleźć można w zakładce „RYZYKA I KORZYŚCI” po kliknięciu w przycisk „SPRAWDŹ".

Jak w kilka lat uzbierać taką
kwotę i zrealizować marzenia?

Lion’s University Investment Program to dobry start dziecka w przyszłość! Twoje dziecko ma w sobie kreatywność, talent i głód wiedzy. Jedyne czego potrzebuje to narzędzi, żeby mogło się rozwijać.

Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym ze Składką Regularną „Investment Program” to produkt ubezpieczeniowy z istotną częścią inwestycyjną, oparty na regularnych wpłatach, dzięki któremu już dziś będziesz mógł inwestować pieniądze na przyszłość Twojego dziecka.

Prestiżowe uczelnie za granicą nie muszą być tylko marzeniem. Mogą być realnym celem!

  • Inwestuj miesięcznie już od 500 zł
  • Elastyczna forma inwestowania: miesięcznie, kwartalnie, półrocznie czy rocznie
  • Wypłata 100% środków w przypadku odstąpienia lub rezygnacji z Umowy*

Program Lion’s University
Investment Program
jest realizowany przy
współpracy merytorycznej
liceum Akademeia High School

Akademeia High School to niepubliczne liceum z siedzibą w Warszawie, które realizuje program matury brytyjskiej A-levels. Kompleksowo przygotowuje swoich uczniów do ubiegania się o przyjęcie na prestiżowe, zagraniczne uczelnie.

BUDYNEK SZKOŁY W MIASTECZKU WILANÓW